Dünyanın en tanınmış tam sürüm sitelerinden giveawayoftheday ile CHIP Online' nın ortaklaşa gerçekleştirdiği proje kapsamında her gün tam sürüm bir yazılım, ücretsiz olarak indirme imkanı veriyor. Sadece bilgisayar programı değil, ücretli oyunlar, ücretli Iphone ve Android programları da ücretsiz olarak sitede mevcut. Üstelik her gün değişen bu yazılımın ne olduğunu sitemizde sağ sütunda görebileceksiniz. 

Sistem hakkında biraz bilgi verelim.

Temelde, her gün bir programı sizlere sunuluyor. Bu program üretici firma ile olan anlaşmaya göre minimum 24 saat indirmek için sitede bekliyor. Hem de tamamıyla ücretsiz olarak. Deneme değil, kısıtlı sürüm değil. Tam bir legal versiyon! Programların kullanıcı sözleşmesinde yer alan kısıtlamalar haricinde herhangi bir kısıtlaması yok…

Download için gerekli bağlantı sitede önceden kararlaştırılmış olan indirme süresi boyunca aktif kalacak. Burada hem programın açıklamaları, hem de hakkındaki yorum ve incelemeler de yer alacak.

Yorum ve incelemeler Giveaway süresi bitse bile sitede yer almaya devam edecekler.

Yazılım üreticisine Giveaway lisans ücreti ödenmektedir. Bundan dolayı ziyaretçiler programları sadece özel bir onaylama programını sistemlerine yükledikten ve Kullanıcı Sözleşmesini kabul ettikten sonra sistemlerine kurabilmektedirler.

Sitede Siteden indirilen Yazılım ve Oyunlar genelde iki dosya halinde geliyor:

1. Orijinal kurulum dosyası

2. activate.exe

Öncelikle activate.exe yi çalıştırmanız gerekiyor sonrada kurulum dosyasını çalıştırıyorsunuz. Eğer sadece setup.exe varsa bunu çalıştırın fakat her halükarda, kurulum dosyası Giveaway of the Day (GAOTD) serveri ile bağlantı kurup yazılımın sitede verilen süre içerisinde mi kurulmaya çalışıldığını kontrol edecektir (yani yazılım sitede free veriliyorsa lisanslı olarak kuracaktır)

Her sabah saat 10:00 da başka bir program veriliyor ve 24 saat süre ile programı indirmek ve bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Eğer 24 saat süre içerisinde programı indirmez yada indirseniz de sonradan kurarım deseniz bile program sonradan ücretsiz kurulmuyor. Mutlaka programı verilen süre içerisinde kurmak ve etkinleştirmeniz gerekiyor.

Not: ABD ile aramızdaki saat farkı nedeniyle, bazı durumlarda Türkçe açıklamaların görüntülenmesi gecikebilir, açıklamalar İngilizce görüntülenebilir. Bu bir problem değildir, teknik bir uygulamadır. Böyle durumlarda Türkçe açıklamalar bir süre sonra görünür olacaktır.

Sistem hakkında ayrıntılı bilgi almak için programcı sitesine göz atabilirsiniz. Programları indirip kurmak sizlerin sorumluluğundadır. Programları indirip kurmadan önce program hakkında araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

Site : http://tr.giveawayoftheday.com/

Comments powered by CComment

Etkinlik Takvimi

Yaklaşan Etkinlikler

Etkinlik bulunamadı

Etkinliğe Kalan Zaman

Ücretsiz Program

Giveaway of the Day

Ziyaretçi Sayımız

1774950
Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu ay
Geçen Ay
Toplam
115
208
1383
1771856
5442
9256
1774950

IP Adresiniz: 18.232.179.37
24-09-2023 10:04
Scroll to top