Arduino Temel Seviye Uygulamalar Kitapçığı v1.07 - 02.05.2019

Arduino Temel Seviye Kurs konularını içeren pdf dökümanı. Arduino uygulamalarında kullanılan elektronik malzemelerin anlatımı, çalışması, püf noktaları, devre şemaları, kod bölümü. Uzun bir emek sonucu ortaya çıkan bir kitapçık. Umarım faydalı olur.

Arduino 4x4 Keypad Kütüphanesi

Arduino 4x4 Keypad Kütüphanesi. Sürüm 3.1.1

Arduino IR Remote Kütüphanesi

Arduino IR Remote Kütüphanesi. Sürüm 2.2.3

Arduino LCD Ekran Kütüphanesi LiquidCrystal I2C AvrI2C

LiquidCrystal_I2C_AvrI2C Kütüphane dosyası. Son çıkan düzeltmelerin olduğu kütüphane. Arduino da lcd ekrandaki yazıların sadece ilk karakterini görüyorsanız kütüphaneniz güncel değildir. Bu kütüphane dosyasını kullanabilirsiniz.

Arduino Bluetooth Cihaz Kontrol Apk (Android için) v1.05 - 01.05.2019

Arduino Bluetooth kontrol programı. Bu program ile lamba, tv, klima, vs. cihazları role ile kontrol ederek açıp kapatabilirsiniz. Ayrıca 3 adet led veya RGB led kontrol devresi de mevcuttur.

Arduino Bluetooth Lamba - TV - Klima - Fan Kontrol ; Arduino Bluetooth Led Kontrol ; Arduino Bluetooth Üç Led Kontrol ; Arduino Bluetooth RGB Led Kontrol

Arduino Başlangıç Seviyesi Uygulamalar Kitapçığı

Arduino Başlangıç Seviye Kurs konularını içeren pdf dökümanı. Arduino kartının tanıtımı, başlangıç seviyesindeki devrelerde kullanılan malzemelerin anlatımı, çalışması, püf noktaları, devre şemaları, kod bölümü. Uzun bir emek sonucu ortaya çıkan bir kitapçık. Umarım faydalı olur.

Arduino Başlangıç Seviyesi Temel Elektronik Konuları

Temel Elektronik ve Kodlamaya Giriş Kursu elektrik - elektronik konularını içeren pdf dökümanı. Arduino uygulamalarında kullanılan elektronik malzemelerin anlatımı ve çalışması. Uzun bir emek sonucu ortaya çıkan bir kitapçık. Umarım faydalı olur.

Arduino Driver ch341ser

Arduino Kurulumu sonrasında driver sorunu yaşıyorsanız bu driver dosyasını yükleyebilirsiniz. ch341ser driver

Scroll to top